Skvělé výkony vítězů Brněnského masakru 2020

Datum publikace: 20.9.2020

Brněnský masakr 2020 byl ve znamení krásného slunečného počasí a skvělých výkonů absolutních vítězů jak na dlouhé 62 km, tak především na krátké 30 km trati.

Loňské prvenství na Velkém masakru obhájil Jiří Petr, který znovu stlačil svůj čas hluboko pod 5 h. a s náskokem přes 8 minut zvítězil před druhým Ondřejem Pavelkou, třetí doběhl Jaroslav Bárta. V ženách dominovala Anna Korobko, která famózním výkonem posunula traťový rekord žen hluboko pod 6 hodin a v absolutním pořadí mezi muži doběhla na skvělém 6. místě. Druhá po výborném výkonu skončila Lenka Kohnová, třetí místo obsadila Pavla Ferenčáková.

Na Malém masakru padaly traťové rekordy!!!

Jiří Čípa si poprvé vyzkoušel tuhle "sprinterskou" 30 km trať a hned dokázal stlačit čas pohodlně pod 2 hodiny, když závodem prolétl v čase 1:55:15 (to znamená průměrné tempo 3:58 min/km)!!! Chuť si na krátké trati po loňském "zběhnutí se" spravil Vlastimil Lysák, který o necelou minutu uhájil druhé místo před Michalem Reptou.

Traťový rekord pokořila i Romana Gajdošová, slovenská reprezentantka v triatlonu (závodí za náš KONRAD TOOLS TEAM) s velmi nadějnou pozicí v olympijské kvalifikaci na odložené OH Tokio 2020, nedala soupeřkám šanci a o 10 sekund vylepšila "traťák" na malém masakru Magdalény Horké (tehdy Čípové) z roku 2017. Druhá doběhla rovněž ve velmi kvalitním čase Patrícia Puklová, třetí skončila s nepatrným odstupem Eva Strnadová.

Děkujeme, tým BM

Najdete nás na
Facebooku