Oceňuji energii a vůbec vše, co jste do toho Vy i tým lidí kolem Vás dal.

Datum publikace: 24.9.2013

Milý Michale,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vám i celému týmu, který se na pořádání Brněnského masakru podílel. Kromě mého výkonu mě velice mile překvapila vysoká kvalita všeho, co jste v rámci BM dělali. Od zázemí přes značení až po občerstvovačky. Před závodem jsem netušila, co mám očekávat, a musím říct, že výsledek opravdu předčil vše. Oceňuji energii a vůbec vše, co jste do toho Vy i tým lidí kolem Vás dal.

Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek z výkonu, při kterém jsem se nemusela stresovat ošklivým zázemím, špatným občerstvením nebo hledáním cesty. Vše jste dotáhli do posledního puntíku, v některých ohledech, troufám si říct, i vysoko nad standard. Jsem si jistá, že i právě díky vynikajícím službám z Vaší strany jsem mohla závod dokončit tak hezky. A to nesmím zapomenout ani na paní kuchařky, jejichž rizoto vysoce převyšovalo klasickou představu o "školní jídelně". Ale abych jen nechválila, příště chci chleba se sádlem i na první občerstvovačce :D mimochodem - to je další plus závodu. Tedy nejen sladké věci na občerstvovačkách. Palec nahoru!

Obrovský dík za vše. Příští rok neváhám ani minutu a do závodu jdu znovu. Doufám, že se stane tradicí. Má na to krásně našlápnuto. Skvěle jste zvládli organizaci a já Vám i Vašemu týmu přeji, abyste s takovým úspěchem zdolávali vše, co vás v životě potká.

Díky a přeji nádherný, sportem nabitý den!

Pavlína Sedlářová, nadšený BM finisher :)

Najdete nás na
Facebooku