2. ročník Masakru - sobota 20. září!

Datum publikace: 12.1.2014

Milí přátelé!

Nejprve dovolte, abych Vám popřál vše dobré v letošním roce, trošku zdraví a hlavně hodně štěstí.

 

Letošní 2. ročník extrémního běžeckého závodu Brněnský masakr se uskuteční v sobotu 20. září.

 

Propozice zveřejníme na www.brnenskymasakr.cz nejpozději do konce ledna, přihlášky spustíme v polovině února.

 

V letošním závodě uděláme pár drobných změn, pevně věříme, že všechny novinky přispějí k ještě větší kvalitě naší akce.

 

Mírně prodloužíme trať (63 km), dojde rovněž k mírnému navýšení celkového převýšení závodu (cca 2120m). Struktura tratě zůstává z cca 85% stejná, k nejvýraznějším změnám dochází na posledních cca 12 km závodu.

Přibudou tři pěkné výhledy. Přibude také jedna občerstvovací stanice (Soběšice hřiště, 59 km závodu). Chceme, aby na všech občerstvovačkách bylo „živo“, proto i 4.občerstvovačku v Útěchově posuneme na místní hřiště.

Zavedeme startovní čísla pro všechny závodníky, součástí startovního čísla bude i karta závodníka, průběh kontrolou se tak značně zjednoduší. Navíc dostanete samostatnou mapu závodu ve formátu A3.

Snížíme časový limit na 12:30 hodin a vyhlašování vítězů posuneme již na 16:30 hodin. Pokusíme se zajistit lepší možnosti k parkování, zejména chceme vyřídit, aby bylo možné v den závodu legálně parkovat přímo u areálu na ulici Družstevní.

Jak na občerstvovačky, tak zejména do cíle závodu zajistíme dostatečné množství piva a jiných dobrot. Nebudou chybět opět pěkné medaile, letos navíc diplom v originální paspertě (připraveno na případné zarámování).

Tričko závodu tentokrát nebude součástí startovného (bude jen na objednávku), zato však nepůjde o obyčejné bavlněné triko, ale o funkční tričko New Balance s logem závodu.

 

Jednoduše řečeno, vynasnažíme se, aby se Vám u nás líbilo ještě o trochu víc než v loňském roce.

 

Budeme se těšit!

Najdete nás na
Facebooku