Brněnský masakr 2019 je minulostí

Datum publikace: 15.9.2019

Brněnský masakr 2019 je minulostí.

Perfektní počasí, přes 350 běžců a dokonalá kulisa v podání fanoušků, dobrovolníků a Vás všech běžců udělala ze 7. ročníku závodu znovu jedinečnou sportovní událost na kterou budeme moc rádi vzpomínat!

Z vítězství na Velkém Masakru (62 km) se v mužské kategorii radoval Jirka Petr, který výborným časem 04:52:33 velmi kvalitně zastoupil svého týmového (Salomon/Suunto) parťáka Jirku Čípu, který opanoval předchozí 3 ročníky závodu. Druhý doběhl Ondřej Penc v čase 5:02:31 a třetí skončil stejně jako v loňském roce Zdeněk Hruška v čase 05:16:12.

Ženskou kategorii na dlouhém masakru (62 km) opanovala Eliška Nováčková časem 06:42:33. Druhá doběhla Marcela Čadová čas 06:48:43, a třetí skončila Gabriela Dunajská časem 06:49:57.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ze závodu JEDNOTLIVCŮ NA 62 KM

Závod dvojic v mužské kategorii opanovala dvojice Filip Dlouhý a Marek Páral časem 06:18:27.

Smíšené dvojice časem 7:12:22 ovládli Oldřich Blecha s Janou Kakáčovou.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZÁVODU DVOJIC 62 km ZDE

Malý masakr (30 km) při rekordní účasti 199 závodníků po dvou třetích a dvou druhých místech konečně opanoval Daniel Roško to vše časem 2:12:29. Druhý doběhl Jan Sunka čas 02:15:06. A třetí dokončil závod Dalibor Hejna 02:16:31.

V ženách byla na 30 km trati nejrychlejší Lucie Strnadová v čase 02:45:24. Druhá skončila Eva Žáčková, čas 02:52:19 a z třetího místa se může radovat Lada Jestříbková, čas 02:58:04.